Receptioniste / Gastvrouw

Bedrijf
DVDW
Type
Bijbaan
Locatie
Rotterdam,Den Haag
Branche / Vakgebied
Overig
Vereiste taal
Nederlands
Website
www.werkenbijdvdw.nl

Omschrijving

Voor de vervanging van onze vaste receptionistes bij ziekte, vrije dagen en/of vakantie zoeken wij naar flexibele (juridische) studenten. Wil jij tijdens je studie alvast kennismaken met – en kennis en ervaring opdoen in – de juridische wereld en vind je het fijn om op flexibele basis te werken? Solliciteer dan snel en start als oproepbare Receptionist(e) / Gastvrouw bij DVDW.

Als receptioniste / gastvrouw ben jij het visitekaartje van onze prachtige kantoren in Den Haag en Rotterdam en het eerste aanspreekpunt voor onze cliënten. Je zorgt voor een hartelijke en professionele ontvangst, verstrekt algemene informatie aan onze cliënten en zorgt ervoor dat zij professioneel en deskundig worden doorverwezen en doorverbonden.

Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • de persoonlijke ontvangst van onze cliënten, leveranciers en bezoekers;
 • de bediening van de telefooncentrale;
 • het verwerken van de in- en uitgaande post;
 • het beheren van vergaderkamers, de ontvangstruimte en de parkeerplaatsen;
 • het verzorgen van (kantine-)bestellingen en klaarzetten van de lunch.

Je vindt bij ons een informele en open werkcultuur met korte lijnen. Je kunt bij iedereen binnenlopen voor vragen en feedback.

Plezier in ons werk vinden we essentieel. Plezier daaromheen ook. Daarom organiseren we veel activiteiten met collega’s, zoals ons wekelijkse DVDWFit-programma, borrels, bbq’s, en diverse andere activiteiten. En we hechten eraan dat je werk genoeg ruimte overlaat voor je privéleven.

Wie we zoeken

Jij…

 • bent representatief, servicegericht, nauwkeurig en stressbestendig;
 • hebt gevoel voor verhoudingen en een flexibele instelling;
 • weet als geen ander wat erbij komt kijken om cliënten en relaties het gevoel te geven dat ze welkom zijn;
 • staat stevig in je schoenen;
 • beschikt minimaal over HAVO/MBO niveau;
 • beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend;
 • hebt goede kennis van en ervaring met het MS officepakket.

Welkom in ons team!

Je gaat deel uitmaken van een team gedreven mensen. Van oproeper tot partner, iedereen is een schakel in ons recept voor het behalen van de beste resultaten.

Ons kantoor in Den Haag is gevestigd in de Monarch Tower (Beatrixkwartier) en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Ons kantoor in Rotterdam is gevestigd in The Millennium Tower, tegenover het Centraal Station.

Solliciteren?

Klinkt dit als jouw bijbaan en ben jij ervan overtuigd dat jij een goede aanwinst bent voor ons team? Stuur jouw motivatiebrief en CV naar Andrea Blok, onze HR-Adviseur. Dat kan per e-mail door op deze link te klikken. Wil je eerst meer inhoudelijke informatie? Neem dan contact op met Laura van Dorp. Laura is bereikbaar op 070-3547054.