Consultant Regulatory Risk

Bedrijf
Deloitte
Type
Vacature
Locatie
Amsterdam
Branche / Vakgebied
Economisch Publiek- en Bedrijfsrecht, Overig

Omschrijving

Daag jezelf uit en help onze klanten hun uitdagingen op gebied van wet – en regelgeving en risicomanagement te overwinnen binnen een divers en inspirerend team. Bij Deloitte.

What impact will you make?

Als Consultant sta je aan het begin van je carrière, maar bij het Regulatory Risk krijg je al snel verantwoordelijkheid. Binnen multidisciplinaire teams adviseer je grote financiële instellingen over nieuwe wet- en regelgeving en risicobeheersing en je helpt hen dit complexe landschap te doorgronden. Een praktische toepassing staat hierbij centraal. Dit doe je voornamelijk door het ondersteunen bij projecten, bijvoorbeeld door het interviewen van klanten en het uitvoeren van analyses. Uiteraard werk je niet alleen; teamwork is key!

This is how

 

Je werkt op een verscheidenheid aan projecten voor financiële instellingen zoals banken,

betaalinstellingen en fintechs. Deze projecten hebben o.a. betrekking op:

 • Het anticiperen op, en interpreteren van ontwikkelingen binnen toezicht en wet- en regelgeving. We doen dit door het ontwikkelen van strategieën, structuren en processen voor onze klanten zodat zij succesvol kunnen blijven in hun markt;
 • Het ondersteunen bij implementatie trajecten waarbij het optimum wordt gezocht tussen de essentie van wet- en regelgeving en de bedrijfsstrategie van onze klanten;
 • Het beoordelen en verbeteren van compliance organisaties en programma’s met als doel de beheersing van risico’s te optimaliseren;
 • Het reageren op specifieke tekortkomingen in programma’s rondom regelgeving en het inzetten van data en technologie om compliance programma’s slimmer en efficiënter te maken;
 • Bij Regulatory Risk vinden wij een brede ontwikkeling van onze medewerkers en ons team belangrijk. Naast het werken op projecten, bestaat de mogelijkheid om verschillende andere activiteiten op te pakken die een bijdrage leveren aan deze brede ontwikkeling. Denk bijvoorbeeld aan het ontwikkelen van interne trainingsprogramma’s en recruitment activiteiten

What we offer

 • Naast een vast salaris, deel je bij ons mee in de winst.
 • Een development program waardoor je je doorlopend blijft ontwikkelen.
 • Vergoeding om een thuiswerkplek in te richten om te zorgen dat je op een ergonomisch verantwoorde manier kunt werken. 
 • Een 32 of 40-urige werkweek.

What you offer

Je staat aan het begin van je carrière en/of hebt al enige werkervaring. Je bent sociaal, enthousiast en praktisch ingesteld. Je bent zelfstandig en proactief, wat betekent dat je onafhankelijk kunt werken en om hulp durft te vragen. Je werkt goed in teamverband. Bij voorkeur heb je als Consultant Regulatory Risk relevante (werk-)ervaring naast je studie en heb je affiniteit met de financiële sector. Daarnaast:

 • ·ben je (bijna) afgestudeerd aan de universiteit;
 • is jouw afstudeerrichting Rechten, Economie, Finance, Bedrijfskunde, Bestuurskunde, Organisatiewetenschappen of Criminologie en/of heeft jouw afstudeerrichting op een andere manier raakvlakken met Regulatory Risk;
 • heb je uitstekende analytische vaardigheden en aandacht voor detail;
 • kan je goed omgaan met veranderingen en ben je voldoende wendbaar;
 • ·heb je een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift.

(W)here

Jouw expertise deel je met zo'n 40 andere collega's in het Regulatory Risk-team dat onderdeel is van Deloitte Risk Advisory. Ons team helpt organisaties om compliance rapportages op te zetten en dit te communiceren naar belanghebbenden. Door gebruik te maken van onze kennis over regelgeving en het verzamelen van gegevens en de verwerkingsmogelijkheden als een service, bieden wij de best mogelijke rapportages aan onze klanten.

De sfeer binnen het team is informeel. We helpen elkaar om het beste resultaat voor onze klanten te realiseren. We zijn trots op het feit dat collega’s uiteenlopende achtergronden hebben: juristen, criminologen, bedrijfskundigen, bestuurskundigen en financiële experts werken samen.

Let's get down to business

Bij Deloitte staan we open voor alle mensen die kwaliteit en ambitie meebrengen. We zijn dan ook benieuwd wie jíj bent. Twijfel je of deze vacature bij je past? Neem contact op met Kirsten Groenewold of bekijk het sollicitatieproces via deze link.